CNC operátor

  • Brno

Pracovní místo ( CNC operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky nebo e-mailem
Místo výkonu práce: Brno - Královo Pole, pracoviště blízko zastávky tramvaje
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Pracovní doba: ranní a odpolední směna

NÁPLŇ PRÁCE
výroba součástí dle technických výkresů a technologických postupů
příprava výrobního procesu (příprava a seřízení stroje, nástroje, kontrola prvního kusu)
průběžná kontrola a měření vyráběných dílů
udržování pořádku na pracovišti a v jeho bezprostředním okolí
CO POŽADUJEME?
SOU/SŠ technického směru
praxi na konvenčních a CNC kovoobráběcích strojích
manuální zručnost
zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme:
mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem
zázemí stabilní a zavedené společnosti
dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
různorodou pracovní náplň
firemní stravování
stravenky
Volné místo cnc operátor pro lokalitu Brno.