Event asistent/ka, koordinační asistent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Event asistent/ka, koordinační asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky nebo e-mailem
Požadované dovednosti
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou;
- bezúhonnost;
- pokročilá znalost anglického jazyka výhodou;
- zkušenost s pořádáním společenských akcí, seminářů či konferencí;
- nutná znalost práce na PC a dobré komunikativní a organizační schopnosti.

Hlavní náplň práce je příprava mezinárodní konference s termínem konání v červnu 2017. To mimo jiné zahrnuje podílení se na organizaci konference, zajištění propagačních materiálů, příprava a rozeslání pozvánek, zajištění dárkových předmětů a komunikace s jednotlivými účastníky a řečníky a další podpůrná činnost.
krátkodobé zaměstnání (pracovní smlouva na 6 měsíců)
plat v rozmezí 15.780 až 21.920 Kč dle započitatelné praxe
Volné místo event asistent/ka, koordinační asistent/ka pro lokalitu Brno.