Obsluha drátové řezačky MITSUBISHI

  • Svatobořice-Mistřín

Pracovní místo ( Obsluha drátové řezačky MITSUBISHI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha a seřizování CNC stroje (drátová řezačka)
- výroba dílců dle výkresové dokumentace popř. 3D/2D modelu
- výroba přípravků a řešení případných problémů výroby
- upínání obrobků
- kontrola kvality a měření výrobků
- tvorba 3D modelů a programů pro obrábění

POŽADUJEME:
Vyučení ve strojírenském oboru - odbornosti v oblasti elektroerozivního obrábění + praxe na uvedené pozici, výborná schopnost čtení výkresové dokumentace, technické myšlení, preciznost, zodpovědnost, samostatnost.

NABÍZÍME:
Zajímavou a různorodou práci - zakázková výroba a malé série, možnost profesního růstu, firemní dotované stravování, práce na HPP a dobu neurčitou, práce v jednosměnném provozu, možnost napracování krátkodobého volna, případně možnost placených přesčasů, mladý kolektiv a stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti.
Volné místo obsluha drátové řezačky mitsubishi pro lokalitu Svatobořice-Mistřín.