Obsluha stánku s občerstvením (točená zmrzlina)

  • Doksy

Pracovní místo ( Obsluha stánku s občerstvením (točená zmrzlina) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Doksy - Břehyně

Obsluha stánku s občerstvením zaměřeného především na točenou zmrzlinu. Otevřeno denně do poloviny září, poté víkendy a dle počasí. Rozsah pracovní doby dle dohody, možno pracovat např. i jen jeden den v týdnu apod.

Požadujeme: zdravotní průkaz (vystaví obvodní lékař), spolehlivost, zodpovědnost, čistotu, komunikativní pozitivně laděný typ. Vhodné i jako brigáda pro studenty, z důvodu hmotné odpovědnosti není místo vhodné pro mladistvé. Vhodné i pro absolventy.

Při dobře odvedené práci nabízíme nadstandardní výdělek. Doprava na místo výkonu práce NENÍ zajištěna zaměstnavatelem.

Schůzku nutné domluvit předem telefonicky!!! Volat možno denně od 7:00 do 19:00.
Volné místo obsluha stánku s občerstvením (točená zmrzlina) pro lokalitu Doksy.