Skladový manipulant

  • Zákupy

Pracovní místo ( Skladový manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nové Zákupy 528, Zákupy

Náplň práce:
- Manipulace s materiálem
- Jednoduché práce ve skladech nebo v manipulačních prostorech
- Vykládka, uskladňování nebo odesílání surovin, zboží a výrobků
- Ruční přesun (nakládání, překládání, skládání, nošení) zboží, surovin a výrobků
- Drobná údržba komunikací a prostranství ve firmě

Požadujeme:
- ZŠ/SOU vzdělání
- Praxe výhodou
- Oprávnění na VZV výhodou
- Znalost skladové evidence výhodou

Nabízíme:
- Dobré finanční ohodnocení
- Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost
- Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
- Zaměstnanecké výhody a benefity

V případě zájmu se obraťte napersonální oddělení, kde Vám poskytneme bližší informace.

První způsob kontaktu je možný telef., e-mailem či osobně na uvedené adrese.
Volné místo skladový manipulant pro lokalitu Zákupy.