MIKAMI s.r.o.

Dlaždiči

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení, ŘP sk. B
Popis práce: pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt: Michal Skokan, tel: 603 449 055, 8-17 hod, e-mail: michal.skokan@mikami.cz
Volné místo dlaždiči pro lokalitu Rousínov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dlaždiči

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: MIKAMI s.r.o.
Ulice: Rudé armády 1193
Město: Rousínov
PSČ: 683 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Milan Skokan
Telefon: +420 603 483 773

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MIKAMI s.r.o.