SLÁDEK GROUP, a.s.

Izolatér

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro izolatér lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Izolatér

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: SLÁDEK GROUP, a.s.
Ulice: Jana Nohy 1441
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bayerová
E-mail: Bayerová
Telefon: +420 317 470 024,317 721 191

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SLÁDEK GROUP, a.s.