OPERÁTOR/KA - Hodíškov

  • Hodíškov

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA - Hodíškov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podmínkou přijetí uchazeče:
- řidičský průkaz sk. B,T
- praxe k řízení VZV do 5 tun
- znalost práce na PC
Výhodou:
- praxe k řízení kolového nakladače (manipulátor)
- ochota se učit novým věcem
Pracovní smlouva na 1 rok, v případě spokojenosti smlouva na dobu neurčitou.
- příplatky za práci přesčas, noční směny
- stravenky
- možnost školení-vzdělávací a rekvalifikační kurzy
- zázemí nadnárodní společnosti zabývající se výrobou škrobu
- podnikové akce
Jedná se o rostoucí firmu, která Vám dá možnost získat zkušenosti a profesní růst v mezinárodní společnosti. Na to také navazuje možnost platového posunu v budoucnu.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: p.hala@novidon-starch.com nebo volejte na tel. číslo: 778 076 111.
Volné místo operátor/ka - hodíškov pro lokalitu Hodíškov.