Osobní asistent/ka

  • Rokycany

Pracovní místo ( Osobní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: okres Rokycany
Náplň práce: hlavním cílem osobní asistence je podpora uživatelovy soběstačnosti a samostatnosti v jeho vlastním prostředí, která vychází z individuálních potřeb a přání uživatele. Osobní asistence zahrnuje pomoc při zvládání základních činností, jako je péče o vlastní osobu, hygiena, stravování, péče o domácnost, dále výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, zprostředkování sociálního kontaktu, a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání. Nutný řidičský průkaz. Kurz pracovníka v přímé péči není podmínkou. 1x za 5 týdnů odpolední směna a práce o sobotě a neděli.
Nabízíme: platové ohodnocení od 14.000,- Kč/měs.,
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Mgr. Kovářová Jana, MBA, tel.: 731 646 981, jana.kovarova@rokycany.charita.cz
Volné místo osobní asistent/ka pro lokalitu Rokycany.