Referent/ka logistiky (s angličtinou)

  • Lešná

Pracovní místo ( Referent/ka logistiky (s angličtinou) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: min.1 rok praxe na obdobné pozici, zkušenost z automotive výhodou, znalost logistických procesů, aktivní znalost AJ popř. NJ, uživatelská znalost MS Office, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, organizační a komunikační dovednosti .
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní zajištění dodávek zákazníkům z automotive, komunikace se zákazníky, příjem odvolávek, kontrola plnění objednávek, řízení sklad.zásob, tvorba dodacích listů, objednávání přepravy, objednávání materiálu, admin. zajištění logistických procesů.
NABÍZÍME: Zajímavé zaměstnaní v moderní mezinárodní firmě, práce v příjemném kolektivu, příležitost k osobnímu i profesnímu růstu. Poskytujeme příspěvky na dopravu, stravenky, flexipasy, motivační bonusy.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-14 hod. 556 674 011, e-mail: hpaprskarova@sonavox.cz
Volné místo referent/ka logistiky (s angličtinou) pro lokalitu Lešná.