Vězeňská služba České republiky Lékař - vedoucí zdravotnického střediska

Lékař - vedoucí zdravotnického střediska

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem.
Požadujeme: atestaci všeobecné nebo interní lékařství, znalost práce na PC, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: Nabízíme: zařazení do 14. platové třídě, mzdové rozpětí v závislosti na délce započitatelné praxe, plný nebo zkrácený úvazek, možnost ubytování na ubytovně VS ČR ve Stráži p. R., získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, 30 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, příspěvek na stravování, kulturní a sportovní vyžití (posilovna, sauna), rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR. Místo výkonu práce Stráž pod Ralskem.
Volné místo lékař - vedoucí zdravotnického střediska pro lokalitu Stráž pod Ralskem.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař - vedoucí zdravotnického střediska

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Máchova 260
Město: Stráž pod Ralskem
PSČ: 471 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Košťálová
E-mail: Věra Košťálová
Telefon: +420 487 878 213vdoběod6:30-15:00

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky