Vědecko-výzkumný pracovník - aplikace vláknových senzorů pro stavební konstrukce

  • Buštěhrad

Pracovní místo ( Vědecko-výzkumný pracovník - aplikace vláknových senzorů pro stavební konstrukce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme špičkové vědecko-výzkumné centrum ČVUT se zaměřením na energeticky efektivní budovy. Věnujeme se aplikovanému výzkumu ve spolupráci s komerční sférou. Naše práce nekončí pouze na papíře, ale převádíme poznatky a produkty do praxe.

Hledáme nového kolegu (ž/m), který rozšíří oddělení diagnostiky, monitoringu a inteligentního řízení budov vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu

Vzdělání a praxe
o Ing. nebo Ph.D. se zaměřením na vláknovou optiku/optické komunikace/elektroniku
o Alespoň základní zkušenosti s aplikací FBG snímačů a práce s optickými vlákny výhodou
o Znalost anglického jazyka (minimálně na základní úrovni)
o Alespoň základní zkušenosti s grantovými programy a vedením projektů výhodou
Náplň práce
o Budete součástí teamu zabývajícího se vývojem a aplikací senzorů pracujících na principu optických vláken pro monitorování stavebních konstrukcí (FBG)
o Vyhodnocování a zpracování dat, realizace prototypů a jejich testování
o Návrh jednotek pro vyhodnocování signálu z optických vláknových senzorů
Nabízíme
o Zajímavé finanční ohodnocení zkušených pracovníků
o Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
o Práce s nejmodernějšími technologiemi
o Moderní, kvalitní a přátelské pracovní prostředí ve špičkovém vědecko-výzkumném centru
o Zajímavou a rozmanitou práci v menším kolektivu
o Týmové sportovní a kulturní akce
o Stravenky, 30 dnů dovolené, sickdays
o Příspěvek zaměstnavatele na jazykové kurzy
o Různorodost projektů - u nás to není nudná rutina
o Flexibilní pracovní doba
o Nástup ihned nebo dle dohody na plný či částečný úvazek (min.úvazek 0,8)
o Je možn