Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. EXPEDIENT-KA    (vyhrazeno pro OZZ, ID)

EXPEDIENT-KA (vyhrazeno pro OZZ, ID)

Odeslat

Pracovní náplň
A11 (vyhrazeno pro OZZ, ID) a:1/12/2017
ranní směny, zkrácený 6hodinový úvazek - nepravidelná pracovní doba (střídání), jedná se o telefonické kontaktování zákazníků a přípravu rozvozového plánu (dle objednávek); dobrá uživatelská znalost práce na PC, zkušenost s programy skladové evidence či účetních programů, komunikativní typ (převažuje komunikace s lidmi)
Orientační rozsah pracovní doby od 7:00 do 13:30 hodin.
Kontakt - telefonicky, e-mailem. Osobní kontakt možný po předchozí domluvě.
Volné místo expedient-ka (vyhrazeno pro ozz, id) pro lokalitu Paskov.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: EXPEDIENT-KA (vyhrazeno pro OZZ, ID)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Sodovkárna R. Sýkora s.r.o.
Ulice: Rudé armády 89
Město: Paskov
PSČ: 739 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdenka Žédková
E-mail: Zdenka Žédková
Telefon: +420 720 101 010

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sodovkárna R. Sýkora s.r.o.