Koordinátor/ka projektů

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Koordinátor/ka projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Je to full time job
- Hlavní Kancelář: Jablonec, Pražská, viz www.stránky a celá ČR
- Plat: Dle zkušenosti - základ + motivační pohyblivá složka (základ cca 20 tis Hrubého + pohyblivá složka 0 - 5 tis) Pohyblivá složka platu vyplácena nejdříve po zkušební době a jen v případě viditelného přínosu pro firmu.
- služební auto i k soukr. užití
- mobilní telefon i pro soukromé užití
- flexibilní prac. dobu
- možnost růstu

Požadavky:
- aktivní znalost MS office / (google drive výhoda)
- zodpovědný, komunikativní, schopný jednat na úrovni
- řidičské oprávnění skupiny B
- flexibilita
- ochota řešit nenadálé situace o víkendech, či po prac. době

Náplň práce a zodpovědnosti:
- koordinace projektů - pracovnic na jednotlivých zakázkách, harmonogramy dle požadavku zákazníka
- administrativní práce - uzávěrka - počty hodin
- obchodní činnost - jednání s dodavateli, zákazníky
- nábor pracovníků, zaškolování, vedení a kontrola zaměstnanců
- plnění úkolů jednatelů

V případě zájmů o pozici prosím o první kontakt emailem společně s životopisem.
Volné místo koordinátor/ka projektů pro lokalitu Jablonec nad Nisou.