Mzdový/mzdová účetní/ personalista

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Mzdový/mzdová účetní/ personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- komplexní mzdové a personální zpracování přiděleného úseku (cca 230 zaměstnanců) - nástupy, výstupy, změny, vyřizování požadavků jednotlivých zaměstnanců
- příprava podkladů a zpracování mezd včetně částečné spolupráce na mzdové závěrce
- kontrola docházky uzavírané jednotlivými vedoucími
- zpracování dokladů souvisejících s pracovními neschopnostmi
- exekuce z mezd v rámci přiděleného úseku
- roční zúčtování daně z příjmu fyzických osob
- příprava podkladů pro systém vnitřní kontroly, související administrativa a výkazy
- vedení a udržování aktivních dat ve složkách zaměstnanců
- úzká spolupráci s vedoucími svěřených úseků a s ostatními kolegy personálního a mzdového úseku

Požadujeme
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi min. 2 roky na pozici samostatné mzdové účetní (ideálně ve výrobní společnosti)
- zkušenost s různými typy úvazků, pracovních poměrů a směnností zaměstnanců
- velmi dobrou orientaci v oblasti mzdové problematiky a znalost souvisejících pracovně-právních a mzdových předpisů
- ochotu k týmové práci, iniciativu, schopnost pružně reagovat na aktuální požadavky
- samostatnost, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, diskrétnost
- morální a občanskou bezúhonnost

Výhodou
- základní orientace ve mzdovém a personálním modulu programu SAP
- vyšší uživatelská znalost MS Excel (grafy, kontingenční tabulky, seskupování dat)
- znalost zpracování výkazů a statistik (monitorovací dotazníky, povinné statistiky, Trexima,..)
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- HPP a zázemí stabilní a silné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
- prostor pro uplatněn