Nákupčí

  • Dolany

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dolany 683, Dolany u Olomouce.
Společnost LN Group s.r.o. hledá pro své pracoviště v Dolanech pracovníka na pozici: Nákupčí.

Pracovní náplň:
-komunikace se zahraničními dodavateli (USA, Canada, Asie, atd. )
-provádění objednávek a zajištění jejich realizace
-vyhledávání potenciálních dodavatelů a zákazníků

Požadavky:
-SŠ/VŠ vzdělání - pozice je vhodná pro absolventy
-aktivní znalost AJ, alespoň částečná znalost NJ výhodou
-základní znalost práce na PC
-komunikativnost a kreativita
-zodpovědný a aktivní přístup k práci
-ŘP skupiny B
-trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-zázemí perspektivní a prosperující firmy
-kreativní práci s aktivním kontaktem obchodních partnerů
-možnost seberealizace a profesního růstu
-prostor k dalšímu sebevzdělávání
-adekvátní mzdové ohodnocení
-sociální výhody

V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis POUZE na adresu LN Group s.r.o., Dolany 683, 783 16 Dolany, nebo na e-mail marta.kopecna@lngroup.cz.
Volné místo nákupčí pro lokalitu Dolany.