Strážníci městské policie Brumov-Bylnice

  • Brumov-Bylnice

Pracovní místo ( Strážníci městské policie Brumov-Bylnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strážníkem městské policie může být fyzická osoba, která je státním občanem ČR a která splňuje předpoklady dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon o obecní policii):
- je bezúhonný
- je spolehlivý
- je starší 21 let
- je zdravotně způsobilý
- dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou

Požadavky:
- umění jednat s lidmi - dobré komunikační dovednosti
- schopnost zvládat psychickou zátěž
- časová flexibilita
- fyzická zdatnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatnost a důslednost
- ochota pracovat v terénu
- řidičské oprávnění sk. B
- uživatelská znalost práce na PC
Výhody:
- platné osvědčení o odborné způsobilosti dle § 4 zákona o obecní policii
- místní znalost města Brumov-Bylnice

Platové podmínky odpovídající druhu práce: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších přepisů

Uchazeč podá písemnou přihlášku, která bude obsahovat:
- jméno a příjmení uchazeče
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo občanského průkazu
- kontakt telefon, popř. e-mail
- datum a podpis uchazeče

K přihlášce uchazeč přiloží:
- výpis z evidence rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- ověřený doklad o nejvyšším dokončeném vzdělání
- strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných
znalostech a dovednostech
- lékařský doklad o zdravotní způsobilosti k výkonu funkce strážníka
- čestné prohlášení ve smyslu § 4a zákona o obecní policii
- čestné prohlášení ve smyslu § 4b zákona o obecní policii
- souhlas