PERSONALISTA/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( PERSONALISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
- realizovat danou zakázku od A do Z
- náborovat nové zaměstnance, vést pohovory, pečovat o agenturní zaměstnance
- organizovat zdravotní prohlídky, hromadné nástupy
- reporting personální a mzdové agendy
- připravovat a podepisovat smlouvy s uchazeči
- komunikovat s personálním oddělením i klientem ve výrobě
Koho hledáme?
- dynamickou osobnost schopnou rychle reagovat na změny
- člověka, který si umí zjednat pořádek a umí komunikovat na všech úrovních
- osobu orientovanou na výkon
- časově a prostorově flexibilního jedince
Co musíte splňovat?
- min. SŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost MS Office
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost
- ŘP sk. B - aktivní řidič
S čím budete mít navrch?
- zkušenost s prací v agentuře práce nebo v personalistice
- alespoň základní znalostí problematiky mzdového účetnictví
Co nabízíme?
- atraktivní finanční ohodnocení
- profesní i osobnostní rozvoj
- zajímavou a dynamickou práci v oblasti personalistiky
- příjemné pracovní prostředí
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo personalista/ka pro lokalitu Liberec.