Generální ředitel(-ka) hotelu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Generální ředitel(-ka) hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Masarykova 3128/36, Ústí nad Labem.
Požadujeme: ÚSO nebo VŠ vzdělání v oboru gastronomie/cestovní ruch, praxe na stejné či obdobné pozici minimálně 10 let, profesionalita v oboru - strategické myšlení, vysoké pracovní nasazení, zvládat stresové situace, dobré organizační, obchodní a komunikační schopnosti, umění řídit a organizovat kolektiv zaměstnanců, znalost práce na PC (znalost programu Mefisto a Pohoda výhodou), aktivní znalost angličtiny a němčiny.
Nabízíme: ohodnocení a benefity odpovídající dané pozici (bude předmětem jednání s vhodnými kandidáty).
Nástup: dle dohody.
V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu p.zemen@ibsas.cz
Volné místo generální ředitel(-ka) hotelu pro lokalitu Ústí nad Labem.