LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSTVÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky 7.00 - 15.00 hod, e-mailem: director@bohemia-lazne.cz

Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona, specializace v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM,FBLR),
- znalost práce na PC,
- komunikativní znalost NJ, RJ a AJ výhoda,
- vstřícné a komunikativní jednání
- mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání (na základě kvalifikace)
Mzda je 33000,- Kč k tomu prémie podle počtů pacientů (od 3500,- Kč)
a služby podle počtu dnů ( od 1300,- Kč)

Pracovní doba: 7.00-15.30 hodin (po dohodě)

Nabízíme: stabilní zázemí, podnikové stravování, možnost dalšího vzdělávání v odborných kurzech, možnost přechodného ubytování a služebního bytu

Místo výkonu práce: Bohemia - lázně a.s., Sadová 5/800,360 01 Karlovy Vary
Volné místo lékař/ka v lázeňství pro lokalitu Karlovy Vary.