Operátoři výroby

  • Krupka

Pracovní místo ( Operátoři výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme spolehlivé, manuálně zručné a technicky zdatné zaměstnance s ochotou pracovat přesčas a na směny, kteří by doplnili náš současný tým. Jedná se o různorodou manuální práci - týmová i individuální.
NAŠE POŽADAVKY
o Manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost
o Spolehlivost, pečlivost, ochota a zájem učit se novým věcem
o Stresuodolnost
NABÍZÍME
o Měsíční bonusy do výše 3 000 Kč
o 25 dnů dovolené
o Stravenky (70 Kč)
o Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
o Bonusy na dovolenou a Vánoce
o Odměna novému zaměstnanci 5 000 Kč
o Odměna za doporučení zaměstnance 5 000 Kč
o Flexi poukázky
o Občerstvení na pracovišti zdarma
o Práce v dynamické nizozemské společnosti
o Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
o Kurzy a školení
o Firemní akce
Volné místo operátoři výroby pro lokalitu Krupka.