Léčebné lázně Jáchymov a. s.

LÉKAŘ/KA PRACUJÍCÍ POD DOHLEDEM, BEZ SPECIALIZACE

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: e-mailem: nabor@laznejachymov.cz
Požadujeme:
oVŠ vzdělání lékařského směru
oZpůsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
ozdravotní, občanskou a morální bezúhonnost

Nabízíme:
stabilní mzdové a pracovní podmínky, náborový příspěvek
měsíční mzda + provize + odměny
zajímavou a tvůrčí práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
aktivní podporu dalšího vzdělávání
moderně vybavené pracoviště
omožnost bydlení v penzionu
ozaměstnanecké výhody a benefity

Prosíme o zaslání motivačního dopisu, profesního životopisu, přehledu dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz.Informace Vám poskytne paní Eva Kuchařová - personalistka/náborářka, tel.: 702 153 251.
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
Volné místo lékař/ka pracující pod dohledem, bez specializace pro lokalitu Jáchymov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKAŘ/KA PRACUJÍCÍ POD DOHLEDEM, BEZ SPECIALIZACE

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Ulice: T. G. Masaryka 415
Město: Jáchymov
PSČ: 362 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Kuchařová
E-mail: Eva Kuchařová
Telefon: +420 702 153 251

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Léčebné lázně Jáchymov a. s.