Referent Oddělení metodiky přímých plateb

Pracovní místo ( Referent Oddělení metodiky přímých plateb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Praha. Kontaktní osoba: Mgr. Aneta Heverlová, e-mail: kariera@szif.cz.
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na zemědělství, ekonomiku nebo regionální rozvoj
- schopnost metodické práce s dokumenty
- analytické myšlení
- znalost prostředí SAP výhodou
Popis práce:
- tvoří a aktualizuje metodické postupy pro administraci v rámci programů přímých plateb
- zpracovává analýzy a podklady pro tvorbu informačního systému
- metodicky vede a podporuje referenty Regionálních odborů SZIF
- analyzuje evropské a národní legislativní předpisy
Očekáváme:
- aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
- zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaný den
- pružnou pracovní dobu
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu