ŠKODA AUTO a.s. Operátor/ka výroby

Operátor/ka výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt PO-PÁ telefonicky 7-16 hod. nebo osobně PO-ÚT 7-16 hod. na adrese ŠA Kvasiny 145.
- SOU v oboru strojírenství výhodou
- praxe výhodou
náplň práce:
- práce v hlavní montážní lince rozdělené na skidový dopravník, trnový dopravník, podvěsný dopravník, pásový dopravník
- práce na předmontážních linkách rozdělených na kokpit, dveře, podvozek a agregáty, fotntend
- provádění montážní operace nenáročené na polohování (montáž příchytek, zátek, dorazů, nalepování štítků)
- provádění složitější montážní kompletace vozu, vč. polohování, lícování a zajišťování správné funkce (montáž vnitřních panelů, držáků)
- dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, atd.
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Kvasiny.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor/ka výroby

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: 145
Město: Kvasiny
PSČ: 517 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Marešová
E-mail: jana.maresova@skoda-auto.cz
Telefon: +420 494 553 555

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.