sociální pracovníci

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( sociální pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Jindřichův Hradec;
Požadujeme:
splnění odborné způsobilosti dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; znalost práce na PC (word, excel); samostatnost; spolehlivost; zodpovědnost; chuť se dále vzdělávat; zkušenosti z práce v sociálních službách vítána;
Náplň práce:
individuální práce s uživateli služby (OZP) dle standardů kvality; hledání práce s uživateli, případně zácvik uživatele přímo na pracovišti; udržování a zvyšování dovedností klientů v dalších oblastech života (např. vedení domácnosti); vedení skupinových aktivit atd.
hrubá mzda Kč 16.000,-, po 3 měsících navýšení na 17.500,- Kč;
ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS DORUČIT PÍSEMNĚ do 26.4.2017 na adresu Velké náměstí 119/13, 397 01 Písek nebo ELEKTRONICKY na adresu: pisek@mesada.eu nebo kohoutova@mesada.eu;
O zařazení do výběrového řízení Vás budeme telefonicky informovat.
Datum a čas výběrového řízení pro vybrané uchazeče bude upřesněn.
Kontaktní osoba: Ing. Anna Kohoutová, tel. 382222246
Volné místo sociální pracovníci pro lokalitu Jindřichův Hradec.