PEČOVATEL/PEČOVATELKA

  • Železnice

Pracovní místo ( PEČOVATEL/PEČOVATELKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PEČOVATEL/PEČOVATELKA - pracoviště Železnice.

Minimálně požadujeme:
-výuční list
-trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
-řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - důležité!!!)
-absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách, nebo vystudovaný obor se zaměřením na sociální práci jsou výhodou

Stručná náplň práce:
Jedná se o práci převážně se staršími lidmi, kteří díky naší péči mohou zůstat v přirozeném prostředí svého domova.

Pečovatel/pečovatelka jim zajišťuje:
-úklid domácnosti
-nákupy
-praní a žehlení prádla
-pomáhá s osobní hygienou
-doprovází je k lékaři, nebo na úřady

Výběrové řízení je dvoukolové:
V prvním kole nám pošlete profesní životopis a motivační dopis na email vedouci.pecovatelek@charitajicin.cz . Pokud uspějete v prvním kole, budete pozváni na osobní pohovor.
Bližší informace na tel: 737 139 089

Nabízíme:
-Celý pracovní úvazek
-Mzda 16 000 - 17 500 korun
-Smlouvu na jeden rok s možností prodloužení
-Místo výkonu práce: Nám. Svobody 1, Železnice (pracovník bude dle potřeby pracovat na celém Jičínsku).
-Nástup: 1.4.2017, nebo po domluvě

Zaměstnanecké benefity:
-Možnost dalšího vzdělávání
-Dovolená v délce 25 dní
-Supervize

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, nebo nevybrat žádného uchazeče!
Volné místo pečovatel/pečovatelka pro lokalitu Železnice.