programátor

Pracovní místo ( programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Praha
kontakt: Bultayev Ruslan, e-mail: Rbultayev25atgmail.com
vysokoškolské vzdělání v dané sféře
praxe v oboru min. 3 roky
znalost RJ, UJ, AJ
Volné místo programátor pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací
IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Programátor JAVA Baví tě programovat a máte zájem se v této oblasti i nadále realizovat? Říkají Vám něco programovací jazyky JAVA či Spring? Máte zkušenost s vývojem softwaru, ať už ze školy nebo z práce? Pokud ano, tak neváhejte a ozvěte se nám! Hledáme posilu do ...
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

PLC PROGRAMÁTOR | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY Máš SŠ/VŠ vzdělání a chceš nastartovat svoji kariéru jako PLC programátor? Domluvíš se anglicky a máš zájem jak o tuzemské, tak zahraniční projekty?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

PLC PROGRAMÁTOR | SIMATIC Jste zkušený PLC programátor a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup?