Advanced Analytics and Data Science s.r.o.

programátor

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Praha
kontakt: Bultayev Ruslan, e-mail: Rbultayev25@gmail.com
vysokoškolské vzdělání v dané sféře
praxe v oboru min. 3 roky
znalost RJ, UJ, AJ
Volné místo programátor pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: programátor

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací, IT - správa systémů, hardware
Pozici nabízí: Advanced Analytics and Data Science s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ruslan Bultayev
E-mail: Rbultayev25@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Advanced Analytics and Data Science s.r.o.