HR ASISTENT/ASISTENTKA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

  • Kněžnice

Pracovní místo ( HR ASISTENT/ASISTENTKA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta/ku na pozici HR ASISTENT/ASISTENTKA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: personal@tecmaplast.cz

Náplň práce:
-organizace procesu náboru zaměstnanců
-spolupráce při přijímání zaměstnanců (vedení pohovorů, výběr vhodných uchazečů)
-zodpovědnost za vedení personální administrativy spojené se vznikem, změnou, ukončením pracovního poměru a dalších postupů spojených s personálními procesy
-řešení každodenní operativy
-zajišťování inzerce volných pracovních míst
-zpracování podkladů pro finanční oddělení

Požadujeme:
-středoškolské vzdělání s maturitou
-znalost pracovního práva a mzdové agendy
-zkušenost na podobné pozici min 1 rok
-komunikativní znalost anglického jazyka, znalost francouzského jazyka výhodou
-pokročilou znalost práce na PC - MS Office (excel, word, outlook)
-řidičský průkaz sk. B
-výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
-samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
-příjemné vystupování

Nabízíme:
-zajímavou práci v dlouhodobě stabilní mezinárodní společnosti
-pracovní poměr na dobu neurčitou
-příjemný pracovní kolektiv
-možnost výuky cizích jazyků
-nástup možný ihned
Volné místo hr asistent/asistentka finančního oddělení pro lokalitu Kněžnice.