PROJEKTOVÝ/Á VEDOUCÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ/Á VEDOUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komunikace se zákazníkem
- reporting
- po zaškolení účast při předávání nástrojů zákazníkovi
- příprava cenových nabídek
Požadavky:
- požadované vzdělání SŠ/VŠ, vhodné i pro absolventy
- komunikativní znalost NJ nutná, znalost AJ výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
- technická znalost výhodou
- flexibilita
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
- profesní a osobní růst
- zajímavou a náročnou práci v atraktivním oboru dodavatele automobilového, leteckého a vesmírného
průmyslu
- další zaměstnanecké benefity vyplývající z motivačního programu
Nabízená mzda: od 25 000,- Kč
Nástup: ihned
Životopis zasílejte na adresu: martina.prokoratova@hmb.cz
Volné místo projektový/á vedoucí pro lokalitu Liberec.