TECHNOLOG KALKULANT

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNOLOG KALKULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Do svého týmu hledá pracovníka na obsazení pozice „technolog - kalkulant“.
Náplň práce:
- určování technologických postupů
- kontrola kompletnosti a správnosti výrobní dokumentace
- posouzení vyrobitelnosti jednotlivých výrobků
- tvorba karet a kusovníkových vazeb v informačním systému (IS Helios)
- tvorba cenových nabídek
- vypracování podkladů pro zpětnou vazbu zákazníkům
Požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- aktivní uživatelská znalost MS Excel
- komunikační a organizační schopnosti
- analytické myšlení
- schopnost nejen samostatné, ale i týmové práce
- znalost práce v systémových databázích výhodou
- flexibilita
- komunikativní znalost AJ výhodou
- znalost FMEA výhodou
Nabízíme:
- HPP, zkušební lhůta 3 měsíce
- pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
- pružná pracovní doba
- různorodá práce
- atraktivní mzdové ohodnocení, systém benefitů
- stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů, jazykové vzdělávání
- možnost osobního rozvoje
- firemní jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu pro mimoliberecké
Místo výkonu práce: Liberec
Datum nástupu: ihned / dohodou
Volné místo technolog kalkulant pro lokalitu Liberec.