Pracovník-pracovnice v sociálních službách - přímá péče

  • Skuteč

Pracovní místo ( Pracovník-pracovnice v sociálních službách - přímá péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Smetanova 946, Skuteč
Termín nástupu i na základě dohody. Mzdové ohodnocení dle délky praxe. Po zkušební době osobní ohodnocení až do výše 2tis. Kč. Nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny
POŽADAVKY: ukončené vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování Hepatitida B, empatii, komunikativnost, trpělivost, samostatnost, laskavý přístup ke klientům, vstřícnost, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost a ochotu ke vzdělávání.
NABÍZÍME: plný úvazek, možnost i kratšího úvazku, 5 týdnů dovolené, výhody FKSP a jiné sociální výhody.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-15hod., e-mailovou adresou nebo přímo na adrese v Po-Pá 8-15hod.
Volné místo pracovník-pracovnice v sociálních službách - přímá péče pro lokalitu Skuteč.