Obchodní controlling / back office

  • Rohatec

Pracovní místo ( Obchodní controlling / back office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ ROHATEC HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:
OBCHDNÍ CONTROLLING / BACK OFFICE
Pozice je vhodná zejména pro pečlivé, samostatné a iniciativní kandidáty s velmi dobrými znalostmi MS Excel a další controllingové nástroje.
VAŠE ÚKOLY:
Řízení a odpovědnost za aktuální data a informace v IS
Tvorba sales reportů o plnění prodejů
Controlling výsledků a nákladů obchodní divize
Kontrola faktur obchodních zástupců
Provádění a vyhodnocování inventur
Administrativní a informační podpora týmu obchodních zástupců a regionální manažery
Komunikace se sklady hotových výrobků
CO NABÍZÍME:
Motivující pracovní a finanční podmínky;
Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi;
Práci v přátelském kolektivu;
Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
Nástup dohodou, možno ihned
POŽADUJEME:
SŠ vzdělání ( nejlépe ekonomického zaměření), pozice vhodná i pro absolventy
Pokročilá znalost PC (MS Office, Excel)
Analytické myšlení
Zkušenosti v oblasti FMCG a controllingu výhodou
Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
Smysl pro detail, pečlivost,
Řidičský průkaz skupiny B
V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu: personalni@candyplus.
Volné místo obchodní controlling / back office pro lokalitu Rohatec.