Strojírenský technolog - Normovač

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Strojírenský technolog - Normovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Normovač: Provádění chronometrážních měření a snímků pracovního dne včetně jejich vyhodnocování. Stanovování normativů a norem spotřeby práce a jejich uplatňování. Sledování plnění norem odpadu, kvalit a spotřeby času v požadovaném členění. Provádění rozborů pracovních činností a navrhování.
Požadujeme znalost: Orientace v normách a v technických a výtvarných podkladech pro výrobu. Tvorba sborníků norem a normativů. Zpracování podkladů pro cenové kalkulace výrobků. Měření a rozbory spotřeby práce, norem a normativů. SŠ technického směru. Praxe ve slévárenství výhodou.

Nabízíme: motivační bonusy, příspěvek na závodní stravování.
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora
Volné místo strojírenský technolog - normovač pro lokalitu Kutná Hora.