Zapisovatel/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Zapisovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici zapisovatel/ka !!! Místo výkonu práce: Okresní státní zastupitelství v Chebu, Lidická 2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Nástup možný v průběhu ledna a února 2017. Platové ohodnocení: 6. platová třída v rozmezí 12.350,- Kč až 18.600,- Kč (dle započitatelné praxe). Pracovní doba: Po 7:30-17:00 h, Út 7:15-15:30 h, St 7:15-16:00 h, Čt 7:15-15:30 h, Pá 7:15-15:00 h. Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo střední vzdělání s výučním listem, nutná znalost práce na PC a psaní všemi deseti. Kontakt pro zájemce: žádosti o přijetí se stručným životopisem včetně uvedení telefonického spojení či e-mailu zasílejte na adresu Okresní státní zastupitelství v Chebu, Lidická 2, 350 03 Cheb 3 nebo e-mailem na adresu podatelna@osz.chb.justice.cz.
Volné místo zapisovatel/ka pro lokalitu Cheb.