Organizační a administrativní pracovník na dětských pobytech

  • Teplice

Pracovní místo ( Organizační a administrativní pracovník na dětských pobytech ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání, Trestní bezúhonnost, Praxe v administrativě, Aktivní znalost MS Office, Základní technické znalosti, Řidičské oprávnění sk. B, Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, důslednost a pečlivost, Schopnost vést tým
Výhodou:
Praxe ve vedení pracovního kolektivu, Řidičské oprávnění sk. B + vlastní automobil,
Nabízíme:
Administrativní činnost na dětských pobytech, Pružná pracovní doba dle výše úvazku, Strava a ubytování zdarma v době trvání dětských pobytů, Možnost dlouhodobější spolupráce, Získání praxe a možnost seberealizace
Popis práce:
Spolupráce s manažerem pobytu, Vedení pracovního kolektivu, vedení dětských skupin, administrativní činnost, terénní činnost, komunikace s klienty
Místo výkonu práce:
kancelář Agentury PAC, Dle místa konání pobytu - Jiřetín pod Jedlovou/Poslův Mlýn Doksy

V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: prace@packa.eu.
S případnými dotazy nás kontaktujte na tel: 723 339 971. O Agentuře PAC se více dozvíte na webu www.packa.eu nebo na facebookové stránce Práce PACka.
Volné místo organizační a administrativní pracovník na dětských pobytech pro lokalitu Teplice.