Zkušební technik komponentů rozvoden VVN, 74123

  • Brno

Pracovní místo ( Zkušební technik komponentů rozvoden VVN, 74123 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce
testování a příprava na zkoušky komponentů zapouzdřených plynem izolovaných rozvoden VVN
- měření přechodového odporu proudovodné dráhy
- příprava pro těsnostní zkoušky a provádění těsnostní zkoušky
- příprava pro jednominutové VVN zkoušky a případně provádění VVN zkoušky
Požadavky:
- SOU/SŠ elektrotechnického směru - silnoproud výhodou
- vyhláška 50/78 Sb. Nad 1000V - platná popř. splňovat zákonné požadavky pro její získání (=2 roky praxe nad 1000V)
- ochota práce na 3 směny
- schopnost týmové práce, schopnost učit se novým postupům, technické myšlení
Prosím zasílejte Vaše aktualizovaná CV na kristyna.hlahulkova@cz.abb.com. Do předmětu mailu zadejte název pozice, o kterou máte zájem. U této pozice je nutností vyhláška 50 (nebo předpoklady pro její získání/obnovení) + ochota pracovat na 3 směny.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo zkušební technik komponentů rozvoden vvn, 74123 pro lokalitu Brno.