PEČOVATELKA SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA

  • Most

Pracovní místo ( PEČOVATELKA SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pečovatelka pečující o seniory v Německu.
Požadujeme minimálně komunikativní němčinu
Jedná se o turnusové výjezdy, kdy je pečovatelka ubytovaná přímo u klienta 1-2 měsíce po té 1 měsíc volna. Je zajištěná doprava, strava, ubytování ale i pojištění (různé druhy pojištění). Mzda je vyplácena i za období volna.
Výplata se skládá ze mzdy, diet (dané zákonem 11,25 euro/1den), kapesného ( 0-90Kč/1den) a cestovních náhrad. Dohromady je to cca 30 000 - 50 000,-Kč ještě dle úrovně zátěže klienta a úrovně NJ. Bližší informace na uvedeném telefonním čísle.
HLÁSIT SE: Stanislava Uhlíková tel.: 773 052 727 volat 9:00 -17:00 hod. email: pecovatelka27@gmail.com, osobně pouze po telefonické domluvě na adrese J. Dobrovského 2162, Most
Volné místo pečovatelka se znalostí německého jazyka pro lokalitu Most.