Ekonom

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Ekonom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tovární 20, 400 01 Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:vedení menšího týmu spolupracovníků, jednání s finančními institucemi, řízení finančních toků, roční inventarizace a uzávěrka, vedení evidence DPH a daňových přiznání, controlling
Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru (nejlépe VŠE Praha), minimálně 5 let praxe na obdobné pozici podmínkou!, komplexní znalost podvojného účetnictví, komplexní znalost daňové problematiky, schopnost sestavení daňových hlášení, statistických výkazů, účetní závěrky, min. základní znalost německého jazyka, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, loajalitu, zaujetí pro práci, cílevědomost
Nabízíme: práci v zavedené společnosti, zapracování pod vedením zkušeného kolegy - předchůdce (odchod do důchodu), nástup od 1.3., či 1.4.2017, zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity (příspěvek na životní nebo důchodové spoření), 5 týdnů dovolené, vstřícný pracovní kolektiv, dlouhodobou pracovní perspektivu
Zájemci mohou zasílat své životopisy na uvedený e-mail.
Volné místo ekonom pro lokalitu Ústí nad Labem.