Festool s.r.o.

Vedoucí zákaznického servisu

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
•Vedení zaměstnanců servisního střediska.
•Rozvoj strategie zákaznického servisu v ČR a na Slovensko.
•Organizace servisního střediska dle principů LEAN.
•Rozvoj a zlepšování procesů útvaru.
•Příprava a realizace strategických projektů.
•Návštěvy specializovaných prodejců a koncových spotřebitelů.
Kvalifikační a další požadavky:
•Min. střední odborné vzdělání technického směru.
•Min. 5 let praxe, ideálně v oblasti servisu a oprav.
•Zkušenost s vedením zaměstnanců.
•Komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka.
•Elektrotechnické znalosti výhodou.
•Zkušenosti s řízením projektů.
•Analytické myšlení, strukturovaný přístup a dobré komunikační dovednosti.
Nabízíme:
•Stabilní zázemí mezinárodní společnosti.
•Možnost profesního rozvoje (včetně uplatnění na pobočkách v zahraničí).
•Volnost v rozhodování při tvorbě strategie.
První kontakt emailem nebo telefonicky!
Volné místo vedoucí zákaznického servisu pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí zákaznického servisu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Festool s.r.o.
Ulice: Chelčického 1932
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michal Benda
E-mail: Ing. Michal Benda
Telefon: +420 481 645 135

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Festool s.r.o.