Technici oddělení vývoje

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Technici oddělení vývoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNICI ODDĚLENÍ VÝVOJE
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Aktivní znalost anglilčtiny na komunikativní úrovni. Ochota cestovat do zahraničí (převážně Evropa). Zkušenost s konstrukční prací, minimálně ve 2D sw. Kreativita, manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: Spolupráce na vývoji nových konceptů výrobků izolačních dveří pro potravinářské chladící zařízení. Design nových konceptů ve 2D, případně 3D, testování v naší laboratoři. Implementace projektů nových konceptů v supermarketech v rámci Evropy. Podpora a školení členů našich servisních týmů. Spolupráce s kolegy v rámci dalších SCHOTT závodů (Brazílie, Malajsie).
NABÍZÍME: Motivující zaměstnanecké benefity (13. plat, bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce). Benefitový systém Cafeterie.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: peter.stanik@schott.com
ov. 4.10.
Volné místo technici oddělení vývoje pro lokalitu Valašské Meziříčí.