vedoucí skladu - výdejna

  • Boskovice

Pracovní místo ( vedoucí skladu - výdejna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned, popřípadě dle domluvy.
Pracovní náplň: celková koordinace skladu - organizuje, řídí a kontroluje a odpovídá za chod skladu, řídí a kontroluje činnost pracovníků skladu, příjem, výdej a manipulace se zbožím, evidence skladové dokumentace, komunikace s ostatními odděleními, navrhuje změny ke zlepšení skladových procesů, řeší podněty, příprava a koordinace průběžné a celoroční inventury.
Požadujeme: praxe v oblasti skladového hospodářství, schopnost organizace práce, zkušenost s řízením kolektivu, vlastní iniciativu, zkušenost s řízením VZV, průkaz nemusí být platný, znalost práce na PC (MC Office, skladové hospodářství), komunikační a organizační schopnosti.
Nabízíme: práci ve stabilní a perspektivní zahraniční firmě, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, zaměstnanecké věrnostní benefity, práci v příjemném prostředí a sympatický kolektiv, příspěvek na zaměstnanecké stravování a jiné.
Nástupní mzda 21.000,- až 25.000,- Kč dle zkušeností a praxe.
Volné místo vedoucí skladu - výdejna pro lokalitu Boskovice.