Myrthelei s.r.o.

KUCHAŘ/-KA, PIZZAŘ/-KA (Pizzeria Papa Franio)

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: praxe v pohostinství, řidičský průkaz sk. B. Práce i o víkendech.
Kontakt osobně v místě výkonu práce - p. Spaqi Fran.
Místo výkonu práce: Husova ul., parcela č. 1071/15, tržnice, 551 01 Jaroměř.
Volné místo kuchař/-ka, pizzař/-ka (pizzeria papa franio) pro lokalitu Jaroměř.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA, PIZZAŘ/-KA (Pizzeria Papa Franio)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Myrthelei s.r.o.
Město: Jaroměř

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Fran Spaqi
Telefon: +420 777 505 100

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Myrthelei s.r.o.