Kadeřník/kadeřnice - holička/holič

Pracovní místo ( Kadeřník/kadeřnice - holička/holič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- znalost arabského jazyka
- znalost depilace nití
- znalost holení břitvou
Hlásit se telefonicky nebo na e-mail.
Volné místo kadeřník/kadeřnice - holička/holič pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

kadeřnice - pánská místo výkonu práce: Žatec, Obránců míru 244 pánské kadeřnictví vyučení v oboru nebo praxe výhodou vhodné i pro absolventy mzda + prémie kontakt: tel.: 604836487, email: teramus@seznam.cz Volné místo kadeřnice - pánská pro lokalitu Žatec.
Zdeněk Voznica Žatec, Inzerováno déle jak týden

kadeřnice - pánská místo výkonu práce: Žatec, Obránců míru 244 pánské kadeřnictví vyučení v oboru nebo praxe výhodou vhodné i pro absolventy mzda + prémie kontakt: tel.: 604836487, email: teramus@seznam.cz Volné místo kadeřnice - pánská pro lokalitu Louny.
Zdeněk Voznica Louny, Inzerováno déle jak týden

kadeřník/kadeřnice místo výkonu práce:Pražská č.p. 91 440 01 Louny 1 vyučení v oboru, vhodné pro absolventy kontakt: tel.: 474651294, e-mail: hygie@razdva.cz, osobně na Ústředí družstva Chomutov každý čtvrtek v 9-11,00 hod, Nám. 1. Máje 88, Chomutov Volné místo ...
Hygie družstvo kadeřníků Chomutov Louny, Inzerováno déle jak týden