Sociální pracovník pro službu sociální rehabilitace

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Sociální pracovník pro službu sociální rehabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK PRO SLUŽBU SOCIÁLNÍ REHABILITACE
(pracovní poměr na dobu určitou do 30.06.2020,
zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
Místo výkonu práce: Vrchlabí
Kvalifikační požadavky:
Vzdělání VOŠ nebo VŠ:
. vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech zaměřených na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, speciální
pedagogiku
. vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, speciální pedagogiku
Osobnostní předpoklady :
. bezúhonnost, zdravotní způsobilost
. schopnost pracovat samostatně
. schopnost jednat s lidmi, schopnost empatie
. schopnost a ochota vzdělávat se
. schopnost práce v týmu
. kladný vztah k problematice práce s osobami nepříznivé sociální situaci ( osoby které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy)
. samostatnost v rozhodování, zodpovědnost, psychická stabilita i v krizových
situacích, schopnost flexibilně a rozvážně jednat v nečekaných situacích
Požadované znalosti a dovednosti:
. orientace v problematice poskytování sociálních služeb
. aktivní a samostatná práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet)
. orientace v zákonech, které se vztahují k výkonu pracovního místa
. řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Platové zařazení: 9. platová třída
Náležitosti přihlášky:
. jméno, příjmení a titul uchazeče
. datum a místo narození uchazeče
. státní příslušnost uchazeče