svářeč

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Suchdol nad Lužnicí;
Do provozovny služeb elektrotechniky hledáme šikovné uchazeče na pozici svářeče.
Požadujeme:
- základní vzdělání nebo vyučení, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, zkušenost se svařováním metodou CO2, orientace v technické dokumentaci
Náplň práce:
-svařování komponentů, broušení svárů
Nabízíme:
-práci na hlavní pracovní poměr, práce ve stabilní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení na základě praxe a zkušeností, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, svoz z Jindřichova Hradce zajištěn, možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, těšíme se na Vaše zavolání na telefonním čísle +420 777 432 700 nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz.
Volné místo svářeč pro lokalitu Jindřichův Hradec.