referent/ka registru smluv

  • Dobřany

Pracovní místo ( referent/ka registru smluv ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:vzdělání BAK, VŠ právnického směru, znalost veřejných zakázek výhodou, organizační schopnosti, kreativita, -komunikativnost, znalost práce s PC
výpis z rejstříku trestů
Nabízíme: poskytování příspěvků z FKSP, levné závodní stravování, plat dle praxe a platových tabulek pro příspěvkové organizace, zajištění odborného růstu
Písemné přihlášky se stručným životopisem zaměřeným na odbornou praxi s uvedením dosavadních zaměstnání, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíců, přijímá do 10.února 2017 personální oddělení Psychiatrické nemocnice v Dobřanech, Ústavní 2, 334 41 Dobřany, tel. 377813406, 377813409
Volné místo referent/ka registru smluv pro lokalitu Dobřany.