Seřizovač / Seřizovačka

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Seřizovač / Seřizovačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Náplň práce: Seřizování a údržba strojů a strojních zařízení ve výrobě na požadované parametry. Vkládání nástrojů do strojů a jejich nastavování a seřizování dle dokumentace. Kontrola správné funkčnosti strojů a zajišťování nutných oprav. Kontrola přijatého materiálu ze skladu dle dokumentace. Vedení pracovníků obsluhy strojů při pracovních úkonech po seřízení stroje a následně provádí počáteční kontrolu vyrobených součástek. Kontrola kvality vyráběných komponentů. Uchovávání výrobních nástrojů po dokončení výroby. Dodržování předepsaných výrobních postupů. Vyplňování výrobní dokumentace.
• Požadujeme: ÚSO vzdělání technického směru. Praxe na pozici seřizovače výhodou. Základní znalost práce na PC (MS Office). Dobrý fyzický stav.
• Nabízíme: Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí. Nástup dle dohody.
• Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email: darina.hemzova@teleflex.com nebo na adresu společnosti.
Volné místo seřizovač / seřizovačka pro lokalitu Žďár nad Sázavou.