mistr dílny

  • Louny

Pracovní místo ( mistr dílny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Postoloprtská 2767 Louny
požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik, autoelektrikář
praxe v opravách a údržbě zemědělské techniky
komunikativnost a jednání se zákazníky
ŘP sk. B, T
znalost práce s PC
znalost AJ nebo NJ výhodou
průkaz řidiče VZV výhodou
nabízíme: odborné zaškolení a profesní růst, kvalitní technické zázemí, práci se špičkovou zemědělskou technikou, mzdu + pohyblivá složka závislá na kvalitě odvedené práce, další zaměstnanecké výhody, notebook, mobilní telefon, 5 dní dovolené navíc, stravenky
3 měsíční zkušební doba, smlouva na 1 rok, potom na neurčito
nástup od února. Zájemci o nabízenou pozici mohou zaslat sůvj profesní životopis na adresu pavlickova@stromc.cz
Volné místo mistr dílny pro lokalitu Louny.