Strážní, vrátní, pracovníci ostrahy - vhodné pro OZP

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Strážní, vrátní, pracovníci ostrahy - vhodné pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STRÁŽNÍ, VRÁTNÍ, pracovníci ostrahy pro pracoviště DEZA, a.s. ve Valašském Meziříčí
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Trestní bezúhonnost, profesní kvalifikace Osvědčení – strážný - není podmínkou, základy práce na PC, praxe výhodou, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: strážní služba na vrátnici - obsluha PC, kontrola oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel do střeženého objektu, kontrola osob a vozidel při opouštění střeženého objektu z hlediska možnosti páchání trestné a přestupkové činnosti, pochůzková strážní služba – kontrola střeženého areálu z hlediska možnosti páchání trestné a přestupkové činnosti, možnosti vzniku škod (požár, havárie), kontrola oprávněnosti pohybu osob a vozidel ve střeženém areálu. Práce ve 12-ti hod. směnách
NABÍZÍME: Bezpečnostní agentura nabízí zaměstnání na HPP, DPP. Vhodné pro OZZ a ID. Mzda od 13 000Kč, náborový příspěvek, příplatky, práce vhodná i pro důchodce.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 773 775 922 nebo osobně od 8:00-14:00hod. (životopis vezměte s sebou) na hlavní vrátnici DEZA a.s. Masarykova 753, Val. Meziříčí.
ov. 13.7.
Volné místo strážní, vrátní, pracovníci ostrahy - vhodné pro ozp pro lokalitu Valašské Meziříčí.