OBCHODNĚ EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ

  • Opava

Pracovní místo ( OBCHODNĚ EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠ vzdělání ekonomického zaměření, praxe na obdobné pozici minimálně 5 let, znalost účetní legislativy, ekonomické zkušenosti v oblasi dopravy výhodou, ŘP sk. B.
Náplň práce: zodpovědnost za vedení ekonomického úseku, zpracovávání finančních plánů, rozborů a anlýz; zpracování ročních závěrek; spolupráce s externími auditory, bankami; komunikace s obchodními partnery.
Mzda 30 000 Kč, pružná prac. doba, zaměstnanecké benefity, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Očadlíková Jarmila, tel.: 553 759 066, přihlášku zašlete na e-mail: jocadlikova@mdpo.cz
Přihláška musí obsahovat: kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, motivační dopis a profesní životopis.
K přihlášce přiložte, prosím, níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti MDPO, a.s., Bílovecká 98, 747 06 Opava, IČ 64610250 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů“.
Přihlášku zašlete poštou na adresu společnosti Městský dopravní podnik Opava, a.s., Bílovecká 98, 747 06 Opava, nebo elektronicky na email jocadlikova@mdpo.cz do 8.2. 2017. Na zalepené obálce uvádějte tiskacím písmem „Výběrové řízení – pozice obchodně ekonomický náměstek/náměstkyně Městského dopravního podniku Opava, a.s. – NEOTVÍRAT.
Volné místo obchodně ekonomický náměstek/náměstkyně pro lokalitu Opava.